کدام ورزشگاه ها در جام جهانی ۲۰۱۸ میزبان تیم ملی ایران هستند؟ پس از قرعه… چهارشنبه ۱۸ بهمن ۹۶

کدام ورزشگاه ها در جام جهانی ۲۰۱۸ میزبان تیم ملی ایران هستند؟

پس از قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ و مشخص شدن بازی های حساسی که تیم ملی ایران پیش رو دارد خیلی ها برای رفتن به روسیه برنامه ریزی کرده اند و احتمالا دوست دارند ورزشگاه هایی که بازی های تیم ملی در آن ها برگزار می شود و همینطور مکان های دیدنی که به این ورزشگاه ها نزدیک هستند را بشناسند. پیش از شروع جام جهانی ۲۰۱۸ با هم به این ورزشگاه ها سری بزنیم.

جام جهانی 2018

ورزشگاه سن پترزبورگ

استادیوم جدید و فوق العاده مدرن سن پترزبورگ که متعلق به تیم زنیت است قادر به میزبانی از رویدادهای مختلف ورزشی همینطور کنسرت ها، نمایش ها و انواع مسابقات است. این ورزشگاه در دو سال آینده میزبان بازی های گروهی یورو ۲۰۲۰ و نیز مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات خواهد بود. بازی اول تیم ایران با تیم مراکش در روز ۲۵ خرداد ۹۷ در ساعت ۱۸:۳۰ در این ورزشگاه برگزار خواهد شد. سه بازی دیگر از مرحله گروهی و همینطور سه بازی در مرحله حذفی در این ورزشگاه برگزار می شود. ظرفیت ورزشگاه سنت پترزبورگ ۶۷۰۰۰ نفر است.

جام جهانی 2018

 

ورزشگاه کازان آرنا

کازان آرنا با ظرفیت ۴۵۰۰۰ نفر واقع در شهر کازان میزبان انواع رویدادهای فرهنگی و همینطور مسابقات ورزشی است. این ورزشگاه میزبان دومین بازی تیم ایران با تیم اسپانیا و همینطور سه بازی دیگر در مرحله گروهی و دو بازی در مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۱۸ خواهد بود. این ورزشگاه متعلق به تیم روبین کازان است و بزرگ‌ترین نمایشگر بیرون از استادیوم در میان کل ورزشگاه‌های اروپایی را دارد. لازم به ذکر است که بازی ایران در این ورزشگاه روز ۳۰ خرداد ۹۷ ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می شود.

جام جهانی 2018

ورزشگاه موردوویا آرنا

این ورزشگاه که در شهر سارانسک واقع شده کار خود را از سال ۲۰۱۰ آغاز کرده است. پس از جام جهانی ۲۰۱۸، برخی از سازه های موقت این ورزشگاه تخریب خواهند شد و ظرفیت آن به ۲۵۰۰۰ نفر می رسد.ظرفیت این ورزشگاه اکنون ۴۴۰۰۰ نفر است و تنها ۴ مسابقه مرحله گروهی را که یکی از آنها بازی ایران با پرتغال است میزبانی خواهد کرد. زمان این مسابقه ۴ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۱:۳۰ خواهد بود.

جام جهانی 2018

 

خرید تور و مشاهده قیمت بلیت

جدول مسابقات و مکان و زمان برگزاری مسابقات را

می توانید از فایل زیر دانلود کنید همچنین برای خرید

تور جام جهانی با شماره تلفن ۰۵۱۳۸۰۶۹ تماس بگیرید و برای خرید بلیت جام جهانی به این لینک مراجعه نمایید.

 

matchschedule_

 با آرزوی موفقیت و سربلندی برای تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸

 

 


نوشته شده در ۱۸ بهمن ۹۶ | توسط: راضیه احمدی | منبع: fifa

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 دیدگاه