ایرلندی ها از شادترین مردم جهان هستند: اگر به شما بگویند ایرلندی ها از شادترین… دوشنبه ۱۲ آذر ۹۷

ایرلندی ها از شادترین مردم جهان هستند:

اگر به شما بگویند ایرلندی ها از شادترین مردم جهان هستند، بدون شک خودتان خیلی زود حدس خواهید زد که لابد دغدغه مالی و اشتغال و هزار فکر و خیالِ این روزهای ما را ندارند. درست می گویید! البته تنها این نیست ولی تقریبا بخش اعظم علل شاد بودن مردم ایرلند کمبود نرخ بیکاری، داشتن درآمد بالا و مسائلی است که به همت دولت محقق شده است. با این حال مردم ایرلند ثابت کرده اند که حتی در روزهای سختی نیز باز هم امید خود را از دست نداده اند. ایرلندی ها دنبال بهانه می گردند که شادی کنند و از حال لذت ببرند، ایرلندی ها روحیه شادی دارند. در مجله گردشگری اراول با این مردم بیشتر آشنا شوید.

شادترین مردم جهان

میزان تولید ناخالص ملی و نرخ بیکاری:

ایرلندی ها باید هم شاد باشند چون میزان تولید ناخالص ملی، نرخ بیکاری و درآمد سالانه آن ها بسیار روبراه است. ایرلندی ها هیچگونه ترس و نگرانی درباره بیکاری یا نداشتن درآمد کافی ندارند. میزان تولید ناخالص ملی این کشور ایده آل است و نرخ بیکاری نیز روز به روز کم تر می شود ولی بیشتر نمی شود. جمعیت ایرلند ۴.۷ میلیون نفر است و درآمد سرانه هر نفر در ایرلند حدود ۴۰ هزار دلار است. مردم ایرلند دغدغه بی پولی و امرار معاش ندارند و مسیرهای زندگی مثل شغل و تحصیل را آزادانه و از روی علاقه انتخاب می کنند. هیچ چیز آن ها را مجبور نمی کند. مردم راهی را می روند که عاشق آن هستند.

مردم ایرلند همسو با جریان زندگی:

موضوع فقط پول نیست؛ روحیه این مردم به گونه ای است که هر روز برایشان روز شادی است. ایرلندی ها در برابر عوامل غافلگیر کننده خود را نمی بازند. ظرفیت بالایی دارند و همراه با زندگی قدم بر می دارند. آن ها از زندگی سبقت نمی گیرند و تغییرات نا گهانی را به راحتی می پذیرند. مردم ایرلند در هر شرایط آماده اند تا لذت ببرند و شاد شوند. به جشن و فستیوال های عمومی عادت دارند. تا نیمه های شب به تفریح و خوشگذرانی مشغول می شوند با این حال صبح زود آماده بلند شدن از خواب و شروع روز کاری پر انرژی هستند.

شادترین مردم جهان

بیشترین میزان امید به آینده:

از مهم ترین مولفه های نشان دادن کیفیت زندگی در کشورهای مختلف میزان شادی در میان مردم و درجه رضایت آن ها از زندگی است. کشور ایرلند از کشورهایی است که به داشتن مردمی شاد معروف است. ایرلندی ها در لیست شادترین مردم جهان قرار دارند. مردم شاد ایرلند بنا بر دلایلی مثل وضعیت اقتصادی، شیوه زندگی، آزادی عمل در انتخاب مسیر زندگی، نوع فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و بسیاری عوامل دیگر، روز به روز شادتر و خوشحال تر می شوند و هر ساله جایگاه بالاتری را در لیست سازمان ملل کسب می کنند.

شادترین مردم جهان

اقتصاد و مسائل مالی از مهم ترین دلایلی است که باعث می شود کشوری واجد شادترین مردم جهان شود. نخستین دلایل این شادی در مسایل اقتصادی و مالی جست و جو می شود. مردم شاد ایرلند همواره از حمایت اجتماعی خارق العاده ای بهره مند بوده اند و بحران های اقتصادی این کشور هرگز، زندگی مردم را تحت تاثیر قرار نداده است. مردم ایرلند حتی پس از بحران بزرگ اقتصادی سال ۲۰۰۷ میلادی در کشورشان باز هم تحت تاثیر قرار نگرفتند و مردمی شاد و خوشحال باقی ماندند. به نظر می رسد دولت ایرلند در این زمینه موفقیت چشم گیری داشته و تلاش کرده مردم را از تمامی بحران ها و مسائل اقتصادی دور نگه دارد.

بررسی ها و تحقیقات اخیر نشان می دهد که میزان امید به آینده مردم ایرلند ۹۱.۴ درصد است. مردم ایرلند هیچ ترس و دغدغه ای نسبت به زندگی آینده ندارند. همین موضوع باعث شده تا قدر لحظه حال را بدانند و زندگی را به شادترین و خوشحال ترین حالت ممکن بگذرانند.

جشن و موسیقی در ایرلند:

از دلایلی که ایرلندی ها به عنوان شادترین مردم جهان شناخته می شوند

این است که کشورشان همواره برای جشن و و فستیوال آماده است.

در این کشور در خیابان ها جشن های خیابانی و نوازندگان دوره گرد

را زیاد خواهید دید. مردمی سبکبار و شاد هستند که

مدام در حال پایکوبی و رقص اند.

موسیقی در این کشور خیلی پر رنگ است

و بخش مهمی از زندگی را به خود اختصاص داده است.

شادترین مردم جهان

فستیوال های شاد در ایرلند

فقط برای رقص و پایکوبی نیست.

جشن هایی مثل جشنواره غذاهای دریایی،

جشنواره نوشیدنی ها، فستیوال های هنری

و… با حضور پر شور مردم برگزار می شود.

 


عفیفه خدنگی – ۱۱ آذر ۹۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 دیدگاه

  1. ایرلندی ها باید هم شاد باشند چون میزان تولید ناخالص ملی، نرخ بیکاری و درآمد سالانه آن ها بسیار روبراه است……………… و متاسفانه در کشور ما جوونها یا بیکارن یا اونایی که سر کار میرن اینقدر حقوقشون کمه که زودی خرج میشه و لبخندشون هم محو میشه. حالا بماند که حقوق سروقت نگرفتن هم خودش یک درد بزرگه

    • موبایل: ۰۹۳۰۷۷۷۴۰۷۰
  2. به!!!چه خوب دلم خواست اونجا زندگی گنم

    • موبایل: ۰۹۳۶۸۱۰۶۱۶۸