شعار گردشگری کشورهای آسیایی: از موضوعات مهمی که در صنعت گردشگری کشورها مطرح می شود… سه شنبه ۶ آذر ۹۷

شعار گردشگری کشورهای آسیایی:

از موضوعات مهمی که در صنعت گردشگری کشورها مطرح می شود شعارهای تبلیغاتی ای است که برای جذب گردشگر مطرح می کنند. یک  شعار تبلیغاتی مناسب و کامل می تواند نقش مهمی در تبلیغات توریستی داشته باشد.

در ادامه همراه اراول باشید تا شعارهای تبلیغاتی گردشگری کشورهای مهم آسیایی را مطرح کنیم.

 

روسیه

شعار گردشگری روسیه: روسیه ی خودتان را آشکار کنید

روسیه کشوری در منطقه اوراسیا است که از نظر مساحت، بزرگترین کشور دنیا به شمار می رود و بیشتر از یک هشتم منطقه مسکونی دنیا را به خود اختصاص داده است. روسیه جمعیتی ۱۴۴ میلیون نفری دارد. بخش اروپایی روسیه بیشتر از بخش آسیایی آن سکونت پذیر است به طوریکه نزدیک ۷۷ درصد جمعیت آن در بخش اروپایی اقامت دارند.

شعار گردشگری

چین

شعار گردشگری چین: چین هرگز مانند قبل نخواهد بود

کشور چین در شرق قاره آسیا قرار دارد و با جمعیت ۱٫۳۸۱ بیلیون نفری، پر جمعیت ترین کشور جهان به شمار می رود. پایتخت جمهوری خلق چین پکن نام دارد  که به قطب اقتصادی بسیار قدرتمندی در آسیا بدل شده است.

شعار گردشگری

ژاپن

شعار گردشگری ژاپن: کشفیات بی پایان

 

ژاپن، جزیره ای است که در شرق آسیا قرار گرفته و در اقیانوس آرام، در شرق دریای چین واقع است. این کشور از ۶۸۵۲ جزیره تشکیل شده و ۱۲۷ میلیون نفر جمعیت دارد. ژاپن دهمین کشور بزرگ جهان است و پایتخت آن توکیو نام دارد. تقریبا ۹٫۱ میلیون نفر از جمعیت این کشور نیز در پایتخت آن مستقر هستند.

شعار گردشگری

هند

شعار گردشگری هند: هند غیر منتظره!

حقیقت دارد که هند کشوری غیر منتظره است. هندِ شگفت انگیز در جنوب آسیا گسترده شده و به لحاظ مساحت، هفتمین کشور بزرگ دنیا به شمار می رود. جمعیت هند ۱٫۲ بیلیون نفر است و  پر جمعیت ترین کشور دنیا به شمار می رود. هند جاذبه های متعدد و بی شماری دارد و از این رهگذر و به لحاظ فرهنگ های پرشمار بسیار بی نظیر است.

شعار گردشگری

 

ترکیه

شعار گردشگری ترکیه: مهمان ما باشید

ترک ها خواسته اند که مهمان آن ها شویم. شاید دلیل آن اهمیت مهمان نوازی در بین آن هاست. ترکیه کشوری بین قاره ای است که بخشی از آن در قاره آسیا و بخش دیگر در قاره اروپا قرار گرفته است. ترکیه کشوری دموکراتیک و سکولار با جمهوری پارلمانی است که فرهنگی بسیار غنی دارد. پایتخت ترکیه آنکارا نام دارد ولی بی تردید بزرگترین، پر جاذبه ترین و معروف ترین شهر آن استانبول است.

ارمنستان

شعار گردشگری ارمنستان: از ارمنستان دیدن کنید، جای زیباییست

جمهوری ارمنستان کشوری در منطقه اوراسیا و در جنوب قفقاز است. این کشور در غرب آسیا قرار دارد.

 

گرجستان

شعار گردشگری گرجستان: بهترین لحظات زندگی تان را تجربه کنید

گرجستان کشوری در منطقه قفقاز و شاهراه اروپای شرقی و آسیای غربی است. این کشور از غرب از طریق دریای سیاه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان، از شمال با روسیه و از جنوب شرقی با آذربایجان هم مرز است.

شعار گردشگری

پایتخت گرجستان تفلیس نام دارد سال هاست که به یکی از مقصدهای گردشگری مورد علاقه ایرانی ها تبدیل شده است.

 


عفیفه خدنگی – ۵ آذر ۹۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 دیدگاه

  1. پس شعار گردشگری ایران چی؟

    • موبایل: ۰۹۰۳۱۳۱۳۲۰۳