معرفی مجله آدریا، مجله هواپیمایی آدریا در اسلوونی. سال هاست که بیشتر شرکت های هواپیمایی… سه شنبه ۴ دی ۹۷

معرفی مجله آدریا، مجله هواپیمایی آدریا در اسلوونی.

سال هاست که بیشتر شرکت های هواپیمایی تجاری اقدام به انتشار مجلاتی درباره خدمات و مقاصد گردشگری هواپیماهایشان کرده اند. دو ماهنامه آدریا (Adria)  نیز یکی از این مجله ها به شمار می رود که در اسلوونی منتشر می شود. مسافران در طول پروازشان می توانستند  با مطالعه آن اطلاعات گردشگری درباره مقصد خود به دست بیاورند. شعار مجله آدریانا «پنجره ای به سوی اسلوونی و جهان» است. این مجله تا سال ۲۰۱۵ به صورت چاپی در کابین هواپیما در اختیار مسافران قرار می گرفت ولی پس از آن به صورت آنلاین با عنوان  On Air Magazine به فعالیت خود ادامه داد.

در ادامه معرفی این مجله آدریانا را خواهید خواند.

مجله آدریا

مجله آدریا تا سال ۲۰۱۴ به صورت چاپی در کابین هواپیمای شرکت آدریا توزیع می شد ولی پس از آن به نام  On Air  تغییر کرد و به صورت الکترونیکی از طریق  OnAir Magazine website در دسترس خوانندگان قرار گرفت. این مجله پس از ۲۵ سال انتشار هم اکنون جزو جذاب ترین و برترین نشریاتی به حساب می آید که در بیرون از کابین هواپیما هم در دسترس خوانندگان قرار دارد. مجله آدریا خوانندگانی از سرتاسر جهان پیدا کرده است که حتی اگر از پروازهای آدریا استفاده نکرده باشند آن را  دنبال می کنند. این نشریه هم اکنون به یک پرچم برای گردشگری اسلوونی تبدیل شده است.

 

محتوای مجله آدریا:

مجله « آدریا آن ایر » به موضوعاتی از قبیل هنر، کسب و کار، آموزش، بازی های ویدئویی و … در خصوص کشورهای مختلف می پردازد. طبیعتا در گذشته که این مجله در کابین هواپیما توزیع می شد به موضوعاتی مثل خدمات هواپیمایی و امکانات این شرکت هواپیمایی تمرکز ویژه ای داشت و سعی می کرد مسافران را از این نظر تحت تاثیر قرار دهد ولی هم اکنون در همه موضوعات مرتبط به گردشگری فعال است.

مجله آدریا

در شماره ماه های ژوئن و جولای سال ۲۰۱۲ مجله

آدریا بیشتر به معرفی مراکز دیدنی شهر وین پرداخته است.

البته از دیگر مناطق گردشگری جهان نیز چشم پوشی نکرده است.

ماهنامه آدریا در این شماره در بخش دیگری از مطالبش به بررسی

روند توسعه صنعت گردشگری در قاره سبز و به خصوص منطقه بالکان

در دوران بحران اقتصادی پرداخته است. به صورتی که در یکی

از مقالات خود راهکار غلبه بر این بحران را توسعه و توجه

به گردشگری در این قاره سبز می داند.

این ماهنامه کم کم به سایر کشورهای اروپایی و غیر از آن نیز توجه نشان داد.

 

 


عفیفه خدنگی – ۳ دی ۹۷ | مجله گردشگری اراول

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 دیدگاه