تور مشهد با ۱۰ رستوران از بهترین‌های شاندیز شاندیز از ییلاقات نزدیک به مشهده که… یکشنبه ۸ اردیبهشت ۹۸

تور مشهد با ۱۰ رستوران از بهترین‌های شاندیز

شاندیز از ییلاقات نزدیک به مشهده که معرف حضور همه مشهدی ها و مسافرایی که به این شهر میان هست.  مشهدی ها که آخر هفته ها پاتوق اصلی شون طرقبه و شاندیزه. اما اگر میرید شاندیز باید بدونید مقصدتون کجاست. اگر قصد خوردن غذا و به خصوص شیشلیک شاندیز رو دارید بهتره از قبل رستوران موردعلاقتون رو در نظر بگیرید. چون وقتی وارد این منطقه می شید با یک عالمه رستوران و غذاخوری روبرو می شید که انتخاب یکی از بین اون ها گیج کننده است. همونطور که وعده داده بودیم امروز قصد داریم ۱۰ تا از بهترین رستوران های شاندیز مشهد رو خدمتتون معرفی کنیم.

با اراول همراه باشید.

رستوران در شاندیز

۱.رستوران پدیده شاندیز در مشهد

رستوران پدیده شاندیز از بهترین رستوران های ارائه دهنده شیشلیک در شهر مشهده که محیطی وسیع، زیبا و دلنشین داره. البته دیگه وقتش شده که یه کمی دکوراسیون و طراحی ها به روزتر بشه ولی هنوز هم با برخورداری از امکاناتی مثل رستوران بین المللی، رستوران انتخاب آزاد، لمکده، رستوران تابستانی و باغ پرندگان بی بدیله. خدمات پدیده علاوه بر کیفیت غذا لحظاتی به یادماندنی را در اذهان مشتریان ثبت می کنه.

سالاد بار این رستوران از تنوع زیادی برخورداره و می تونید انتظار دسرهای متنوعی رو هم داشته باشید. صرف غذا در آلاچیق های رستوران پدیده به همراه موزیک زنده فضایی رومانتیک و بی نظیر رو به وجود میاره.

آدرس و تلفن:

مشهد، شاندیز، بعد از میدان اول شاندیز، رستوران پدیده شاندیز

تلفن: ۰۵۱۳۴۲۸۱۷۰۱ و ۰۹۱۵۳۱۸۱۸۱۵

۱۰ کاری که باید در مشهد انجام بدیم

رستوران در شاندیز

۲.رستوران ارم شاندیز در مشهد

رستوران ارم شاندیز از رستوران های معروف شهر مشهده که از سه بخش رستوران سنتی، رستوران فضای باز و سالن VIP تشکیل شده. محیط رستوران ارم شاندیز بسیار زیبا و دلنشینه و می تونید اونجا علاوه بر خدمات عالی از بهترین امکانات و فضا بهره ببرید. رستوران ارم در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ متر قرار گرفته که از امتیازات قابل توجه اون کارخانه تولید لبنیات ارمه. این کارخونه در انتهای سالن غذاخوری قرار گرفته و محصولاتش فقط برای خود رستوران به کار میره.

بد نیست اشاره ای هم به صاحب این رستوران بکنیم. حاج حسن ایزدی، مالک رستوران ارم که به تاریخ امسال یعنی سال ۹۸ باید حدود ۸۳ ساله داشته باشه در جوانی، کار نجاری و ساخت و ساز انجام می داده. بعدها سفری به چین می کنه و در شهر گوانجو از کارخانه تولید محصولات لبنی بازدید می کنه. همین ایده رو سال ۸۲ در رستورانش پیاده می کنه. حسن ایزدی دو سال قبل از اون یعنی سال ۸۰ اتحادیه رستوران های طرقبه و شاندیز را تاسیس می کنه و تا سال ۸۸ ریاست این اتحادیه را به عهده داشته.

منو رستوران ارم: کباب شیشلیک ،کباب برگ، جوجه کباب، چلو گوشت، چلو ماهیچه

آدرس و تلفن رستوران:

مشهد، شاندیز، نرسیده به میدان دوم، رستوران ارم شاندیز

تلفن: ۰۵۱۳۴۲۸۴۰۰۰ ، ۰۵۱۳۴۲۸۲۰۲۰

رستوران در شاندیز

۳. رستوران حاج حسن شاندیز مشهد

رستوران حاج حسن هم از رستوران های حاج حسن ایزدیه. به قول خودش از بچگی عاشق این بوده که بره رستوران پدربزرگش کار کنه و حالا اسمش روی خیلی از رستوران های شاندیز می درخشه و کل ایران می شناسنش. رستوران حاج حسن با عشق شروع به کار کرد و به خاطر تخصص خانوادگی به سرعت یکی از بهترین رستوران‌های شاندیز شد. ظاهرا مدیریت فعلی اون دست پسر آقای ایزدیه.

تخصص اصلی این رستوران چلوگوشته و ادعاشون اینه که غذاهاش با برنج صد در صد ایرانی درست می شه.

اگر خواستین به رستوران حاج حسن برید بهتره روزهای تعطیل و شب های جمعه رو انتخاب نکنید چون احتمالا به علت ازدحام کلی معطل می شید. البته دغده جای پارک نداشته باشید چون از این نظر هیچ جای نگرانی نیست.

منوی غذاش محدوده و شاید سه نوع غذا بیشتر نداشته باشه. حجم غذا خیلی زیاده و عموما سرویس کنار غذا با اینکه خیلی پر و پیمونه رایگانه. برخورد پرسنل بسیار محترمانه است و نشستن روی تخت هاش خیلی باصفاست. محیط رستوران باز و کنار درخت های سر به فلک کشیده است. تخت ها هم روی رودخونه قرار گرفته.

رستوران در شاندیز

مزایا : کیفیت بالای غذا، جای پارک، فضای مناسب

آدرس و تلفن:

مشهد، شانديز پايين تر از ميدان دوم

 

تلفن مدیریت: ۹۱۵-۳۱۵۰۶۶۶ (۹۸+)

تلفن رزرو: ۵۱۳-۴۲۸۲۶۹۹ (۹۸+)

رستوران در شاندیز

۴.رستوران هوایی دهکده شاندیز در مشهد

این رستوران با ۶ و نیم تن وزن طراحی شده و در محلی شهرک مانند به نام دهکده شاندیز قرار گرفته. دهکده دارای فضای ییلاقی زیاد و تالار و رستوران بزرگه. رستوران هوایی به کمک یک جرثقیل تا ارتفاع ۴۰ متر بالا می ره و در یک نوبت یک ساعته امکان پذیرایی از ۲۸ نفر با ۱۰ خدمه را داره. برای ساخت این رستوران هوایی، ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده.

در حال حاضر بلژیک تنها سازنده سازه های هوایی در دنیاست و حالا ایران هم با این رستوران مقام دوم را در این زمینه کسب کرده. رستوران هوایی دهکده مرتفع ترین، مجهزترین و بزرگترین رستوران معلق جهانه.

فر موجود در رستوران هوایی شاندیز توانایی گرم نگه داشتن ۴۰ غذا را داره و به دلیل برخورداری از آن می توان آن بالا انواع غذاها مثل شیشلیک و کباب و… را سفارش داد  در حالی که در رستوران های هوایی بلژیک به دلیل نبود گرم کن، تنها می توان دسر میل کرد.

رستوران در شاندیز

 

رستوران در شاندیز

۵.رستوران تخت جمشید در شاندیز مشهد

رستوران تخت جمشید رستورانی مجلل با نمایی شبیه به معماری باستانی پاسارگاد و تخت جمشیده که فضایی لوکس و بسیار بزرگ داره. بخش های مختلف معمولا با گل های زیبا تزیین می شه و فضای دلنشینی برای صرف غذا فراهم کرده. سالاد بار خیلی پر و پیمونه و می تونید انواع سالاد و دسر رو اونجا انتخاب کنید. این رستوران پس از تاسیس خیلی زود محبوبیت لازم رو پیدا کرد. کیفیت خوب غذاش باعث شده هر کس برای یک بار به اونجا بره به مشتری دائمی تخت جمشید تبدیل می شه.

آدرس:

ابتدای شاندیز، حد فاصل خیابان امام رضای ۳ و ۵.

رستوران در شاندیز

۶.رستوران حسین شیشلیکی شاندیز در مشهد

حسین شیشلیکی از رستوران های قدیمی مشهده که غذاهایی دلچسب و با کیفیت سرو می کنه. حسین شیشلیکی به استفاده از مواد اولیه مرغوب مشهوره. سرویس دهی عالی و فضای زیبای این رستوران سال های سال است که توجه مشتری ها را جلب کرده و مشتریان ثابتی برای خود پیدا کرده. این مشتری ها حسین شیشلیکی را به هیچ یکی از رستوران های دیگر ترجیح نمی دهند. به خصوص شیشلیک مخصوص آن ارزش امتحان کردن دارد. حجم غذا بسیار زیاد است  و یک پرس غذا برای دو نفر کافی است.

آدرس:

جاده شاندیز، قبل از میدان سوم، روبروی رستوران پدیده شاندیز

رستوران در شاندیز

۷.رستوران سدروس در شاندیز مشهد

رستوران سدروس از بهترین رستوران های مشهده که ۴ شعبه در سطح شهر مشهد داره. شعار رستوران های زنجیره ای سدروس طعمی لذیذ وخاطره ‌ای ماندگاره. این رستوران همیشه با غذاهای بی نظیر و لذیذ از مهمانان پذیرایی می کنه و پاتوق بسیاری از شکم گردهای مشهدیه. سدروس علاوه ب شاندیز ۳ شعبه دیگه هم توی شهر مشهد داره.

آدرس و تلفن:

جاده شاندیز، نبش ویرانی ۳، رستوران سدروس

شماره تلفن شعبه شاندیز: ۰۵۱۳۸۶۷۳۰۳۰

رستوران در شاندیز

۸.رستوران قصر مهرگان شاندیز مشهد

رستوران مهرگان با محیطی بسیار بزرگ و بکر از طبیعت دلنشین شاندیز قرار گرفته. در این رستوران می تونید با آرامش نهار یا شام خودتون را میل کنید و از صرف غذا در محیطی شیک لذت ببرید. در قصر مهرگان شاندیز غذاهای ایرانی و سنتی طبخ می شه. غذاها عموما با کیفیته و رفتار پرسنل هم بسیار محترمانه است چون همگی در این زمینه آموزش دیدن. افرادی که این رستوران را انتخاب می کنند همگی راضی بیرون می آیند.

آدرس:

مشهد، شاندیز، نبش امام رضای ۱۱، قصر مهرگان

رستوران در شاندیز

۹.قورمه خوران شاندیز در مشهد

ظرفیت این رستوران ۳۵۰ نفره و برای جشن ها و میهمانی های کوچک و بزرگ، حتی قرارهای کاری و دورهمی های خانوادگی خیلی خاص و مورد پسنده. سرویس قلیونی هم داره.

قورمه خوران همه نوع غذای سنتی داره و حتی غذاهایی مثل کشک بادمجون و آش و… هم می تونین سفارش بدین اما غذای مخصوص قورمه است و قورمه خورها باید حتما این رستوران روامتحان کنن. قیمت غذاها مناسبه. با اینکه ساعت کاری قورمه خوران از ۱۱ ظهر تا ۱۲ شبه ولی شاید روزهای شلوغ نتونین به راحتی جای پارک پیدا کنین چون این رستوران پارکینگ مخصوص نداره.

آدرس:

شاندیز، میدان آبشار، حاشیه میدان آبشار

 

رزرو تلفنی: ۰۵۱۳۴۲۸۴۰۵۰

رستوران در شاندیز

۱۰.رستوران شایان شاندیز مشهد

این رستوران هم با اینکه خیلی معروف نیست

ولی بی نظیره. غذایی فوق العاده لذیذ سرو می کنه

که آب دهان راه می افته. به خصوص ماهیچه هاش حرف نداره

و فوق العاده لذیذه. توی منوی غذاییش شیشلیک، جوجه، لقمه و…

هم وجود داره و می شه گفت همه غذاهاش خوبه و اینطور نیست

که فقط یه غذای خاص و مخصوص سرآشپز داشته باشد. همراه با غذا ماست،

نان تازه و كره محلی هم سرو می شود که عطر و طعم دیگری به غذا می دهد.

رستوران در شاندیز

 

برای رزرو بلیط هواپیما، تور و هتل با شماره ۳۸۰۹۲ – ۰۵۱ تماس بگیرید.

 


عفیفه خدنگی | ۷ اردیبهشت ۹۸

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 دیدگاه